برنامه صحت سنجی اطلاعات Whois
برنامه صحت سنجی اطلاعات Whois
اطلاعیه

برنامه صحت سنجی اطلاعات Whois

1395-12-02

سازمان بین المللی ICAAN ( Internet Corporation For Assigned Names And Numbers) مدتی است که برنامه صحت سنجی اطلاعات Whois را آغاز نموده است. طبق این برنامه می بایست صحت اطلاعات مالکین دامنه سنجیده و تایید شود و در غیر اینصورت دامنه معلق می گردد. لذا پس از ثبت دامنه ایمیل ای بدین جهت به ایمیل آدرس مالک دامنه ( ثبت شده در Whois) ارسال می گردد که می بایست بر روی لینک آن کلیک نموده و صحت مالکیت را تایید نمایید.   به تازگی برای دامنه هایی که در ریسلو -  Resello ثبت شده اند برای تغییر ایمیل آدرس WHOIS نیز نیاز به تایید وجود دارد. یعنی اگر شما ایمیل آدرس اطلاعات Whois دامنه خود را تغییر دهید نیاز به اقدام از طریق ایمیل تاییدیه ای که به همان آدرس ارسال می شود خواهید داشت.   پس لذا از شما مشتریان گرامی خواهشمندیم.
  1. اطلاعات و مشخصات ثبت شده در Whois خود را بررسی و در صورت نیاز تغییر دهید تا این اطلاعات کاملاً صحیح و درست باشد.
  2. در زمان ثبت دامنه و انتقال و یا تغییر اطلاعات Whois منتظر دریافت ایمیل تاییده باشید و مطمئن شوید که روال تایید ( کلیک بر روی لینک و مطالعه اطلاعات و تایید) را کامل طی کرده اید.
  مطالعه برنامه صحت سنجی اطلاعات Whois  در سایت Icann   مشخصات ایمیل تاییدیه موضوع : IMMEDIATE VERIFICATION required for sample.com آدرس ارسال کننده : domain@hostiran.net محتوای ایمیل به زبان انگلیسی می باشد.   شما فقط 15 روز جهت تایید فرصت دارید. در غیر اینصورت دامنه معلق گشته و ایمیل دیگری برای شما ارسال می شود که جهت فعال سازی مجدد و تایید می باشد. عنوان این ایمیل  Domain Suspension and Activation Notification sample.com می باشد.   در صورت هر گونه سئوال و یا مشکل با بخش فروش واحد میزبانی وب و دامنه با شماره تماس 021.28311  و ایمیل Sales [at] Hostiran [Dot] Net تماس حاصل فرمایید.

نظرات