هاست ایران | منو

سرویس آنتی تحریم چیست؟

سرویس آنتی تحریم هاست‌ایران، یک تحریم شکن است که با یک راهکار ساده بر روی سرویس های میزبانی هاست ایران، دسترسی به سایت‌های خارجی تحریم شده را امکان پذیر میکند. شما با استفاده از این سرویس میتوانید یک‌بار DNS سرور خود را بر روی IP های آنتی تحریم هاست‌ایران تنظیم کرده و دیگر نگران استفاده از سایت‌های تحریم شده نباشید.

وب سایت‌های معتبر جهانی در دسترس شماست

برخی سایت‌های پر کاربرد جهانی استفاده کاربران ایرانی را محدود کرده‌اند. با این سرویس میتوانید تحریم این سایت‌ها را بی اثر کنید.

ویژگی های آنتی تحریم هاست ایران

رایگان

تمام مشتریان هاست ایران که از سرویس میزبانی هاست ایران استفاده میکنند به صورت رایگان میتوانند سرویس آنتی تحریم را فعال کنند.

سرعت

با آنتی تحریم برخالف فیلترشکن‌ها، سرعت اتصال شما به اینترنت کاهش پیدا نمی‌کند.

ترافیک

با استفاده از آنتی تحریم ترافیک مربوط به سایت‌های داخلی تغییری نمی‌کند و همچنان نیم بها محاسبه می‌شود.

بدون مرز

سایت های تحریم شده بدون محدودیت در دسترس شما قرار دارند.

لیست آنتی تحریم شما

در صورتی که سایت مدنظر شما در لیست آنتی تحریم هاست ایران نباشد؛ می توانید درخواست ثبت سایت مورد نظر را در لیست آنتی تحریم داشته باشید.

فعالسازی ساده

برای فعالسازی آنتی تحریم بر روی سرویس های میزبانی هاست ایران، به سادگی می توانید DNS سرور خود را بر روی IP های زیر تنظیم کنید و از آنتی تحریم هاست ایران استفاده کنید.

  • 172.29.0.100
  • 172.29.2.100

پرسش های متداول آنتی تحریم

در این قسمت، پرتکرارترین پرسش‌های کاربران، پاسخ داده شده است. اگر پاسخ خود را نیافتید، تیم پشتیبانی هاست ایران به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست.

آنتی تحریم
پرسشی ثبت نشده است

پرسشی ثبت نشده است