هاست ایران | منو
هاست ایران | دفتر مرکزی میرعماد

دفتر میرعماد

شنبه تا چهارشنبه . ساعت 8 تا 16

هاست ایران | واحد فروش

واحد فروش

شنبه تا چهارشنبه . ساعت 8 تا 16

هاست ایران | واحد پشتیبانی

واحد پشتیبانی

۲۴ ساعته هفت روز هفته

هاست ایران | شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی

هاست ایران را دنبال کنید

پرسش های متداول

در این قسمت، پرتکرارترین پرسش‌های کاربران، پاسخ داده شده است. اگر پاسخ خود را نیافتید، تیم پشتیبانی هاست ایران به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست.

به این معناست که ترافیک ورودی و خروجی سرور برای کاربر محاسبه نمی گردد و سرور می تواند به صورت نامحدود در مرز تعیین شده دانلود و آپلود داشته باشد؛ به شرطی که نسبت مصرف منصفانه‌ در آن رعایت شود و ورودی سرور (Receive) نسبت به خروجی آن (Send) حداقل یک به ده باشد.

بله، ترافیک مصرفی سرویس های میزبانی هاست ایران، هزینه ای برای کاربران نخواهد داشت و رایگان است که به صورت نامحدود (Unmetered) قابل استفاده می‌باشد.

شماره‌های خدماتی متعلق به شرکت‌ها، دفاتر و سازمان‌هایی است كه پيامک‌هایی با محتوای خدماتی، مشخص و در محدوده كاری همان مجموعه برای مخاطبانی شناخته شده كه خود درخواست دریافت اين پيامک‌ها را داده‌اند، ارسال می‌كنند و محتوای آن اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به افراد داوطلب و شناخته شده است.

برخی کاربران به دلیل عدم تمایل به دریافت پیامک‌های تبلیغاتی، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده‌اند. امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به این شماره‌ها وجود ندارد.

بله، تعرفه پیامک انگلیسی 3 برابر تعرفه پیامک فارسی است.

بله، روی پنل پیامک امکان دریافت پیامک وجود دارد. هزینه ارسال پیامک برعهده فرد ارسال کننده است و دریافت پیامک هزینه ندارد.