هاست ایران | منو

آیا همه‌ی مراکز دیتاسنتر مجوز افتا دارند؟

مجوز افتا، تاییدیه استانداردهای یک مرکز داده است که درحال حاضر سه شرکت در ایران مجوز رده دو مراکز ارائه دهنده خدمات داده را دریافت کرده اند. دیتاسنتر هاست‌ایران به عنوان دومین مرکز داده دریافت کننده این مجوز، خدمات میزبانی را با بالاترین کیفیت و استاندارد در کشور ارائه می‌کند. این مجوز توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطابق با استانداردهای جهانی مراکز داده تایید و ارائه می‌شود.

هاست ایران |datacenter
هاست ایران | جدیدترین خدمات و سرویس ها
سرور مجازی ابری ( VPS )

با سرور مجازی ابری هاست ایران، هوشمندانه منابع مصرفی خود را در بستری امن، گسترش‌پذیر و با ضریب اطمینان بالاتر مدیریت کنید. بیشتر

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی هاست ایران، تجربه‌‌‌ای از سرعت، قدرت، امنیت و قابلیت کنترل بالا را برای شما فراهم می‌آورد. بیشتر

فضای کولوکیشن

در سرویس میزبانی سرور، کولوکیشن (Colocation, Co-Location) یا اشتراک فضای دیتاسنتر، سرور اختصاصی شما، جهت نگهداری به دیتاسنتر هاست ایران سپرده می‌شود. بیشتر

پشتیبانی و مدیریت سرور

اهمیت نگهداری و پایداری سرویس آنلاین در تمامی کسب‌وکارها، نیاز به مدیریت فنی قوی و حرفه‌ای را بیش‌ازپیش پررنگ می‌سازد. بیشتر

تور مجازی دیتاسنتر هاست ایران

کلیک کنید و زوایای محتلف دیتاسنتر هاست ایران را ببینید

وضعیت دیتاسنتر هاست ایران

دیتاسنترهاست ایران، یکی از بزرگ‌ترین دیتاسنترهای داخلی از لحاظ ارائه محتوا است که هم اکنون بیش از* 60 گیگابیت بر ثانیه* محتوای پربازدیدترین وب سایت‌های ایران را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هاست ایران علاوه بر دیتا سنتر خود، دارای رک اختصاصی در سالن دیتای شرکت ارتباطات زیرساخت می باشد و به تازگی در فرودگاه پیام به عنوان نقطه سوم دیتا سنتر علاوه بر دیتاسنتر شرکت های دیگر خدمات خود را ارانه می دهد که این امر موجب مقیاس پذیری ، ایجاد بالانس بین شبکه داخلی سنتر هاست ایران واقع در خیابان میرعماد و ساختمان زیر ساخت ، امکان میزبانی سایت‌های دارای حساسیت بالا را در هر سه نقطه جغرافیایی فراهم آورده است.

ویژگی های دیتاسنتر هاست ایران

مجوز مراکز ارائه دهنده خدمات افتا

از استاندارد بودن مراکز میزبانی خود آسوده خاطر باشید. ما میزبان امن شما هستیم. هاست ایران دارای مجوز رتبه دو مراکز ارائه دهنده خدمات داده افتا است.

پست اختصاصی برق و برق اضطراری

دیتاسنتر هاست ایران دارای پست اختصاصی برق از دو ورودی مجزاست. همچنین دارای دیزل ژنراتور اختصاصی و برق بدون وقفه n+1 (UPS) ؛ در هاست ایران قطع برق معنا ندارد!

پهنای باند

پهنای باند ارتباطی بیش از 160 گیگابیت بر ثانیه

فیبر اختصاصی

دیتاسنتر هاست ایران به منظور ارتباط مستقیم با لبه شبکه اینترنت، دارای فیبر اختصاصی از دو مرکز داده اصلی شرکت ارتباطات زیرساخت می‌باشد.

میزبانی از وب سایت‌های با حساسیت بالا

هاست ایران با ارتباط مستقیم با مراکز اصلی شرکت ارتباطات زیرساخت (مرکز امام و LTC) ‌ قابلیت میزبانی از سایت‌های با حساسیت بالا را از طریق بالانس بین این مراکز فراهم می‌کند.

آپتایم و پشتیبانی

ما در هاست ایران با آپتایم 99.98% و پشتیبانی فنی شبانه روزی، میزبان کسب‌وکارتان هستیم.

وضعیت سرویس های هاست ایران

وضعیت سرویس های هاست ایران

می‌توانید آخرین رویداد های هاست ایران را مشاهده کنید. در صورت تمایل به دریافت اخبار لحظه ‌ای از هر سرویس، سرویس مورد نظر خود را در هاست ایران دنبال کنید.