هاست ایران | منو

بلاگ هاست‌ایران

یک سرمایه گذاری ایمن٬ با سود ۳۶ درصد
5 ماه پیش اطلاعیه

با مشارکت در طرح سرمایه گذاری هاست ایران از سود ماهیانه بهره ببرید.

تا قبل از وجود یک مرکز داده (دیتاسنتر) استاندارد در ایران، بسیاری از سازمانها، بانکها، کسب و کارها، شرکت‌های دولتی و خصوصی، چاره ای جز دریافت خدمات از مراکز داده خارجی نداشتند. این مسئله، صرف نظر از ملاحظات امنیتی که با خود به همراه داشت، ضمن تاثیر منفی در سرعت انتقال داده ها، هزینه های گزافی را به کاربران تحمیل می نمود و در برخی موارد، به علت وجود تحریم‌های بین المللی، مشکلات فراوانی را متوجه اطلاعات کاربران ایرانی می ساخت. 

 

در واقع، سازمانها و شرکت های بزرگ ایرانی ناگزیر بودند به خدمات مراکزی اعتماد کنند که امکان بازدید حضوری از فضا و امکانات آنها برایشان وجود نداشت، و در صورت بروز مشکلات حقوقی و خسارات احتمالی به جهت قطع دسترسی، از هر نوع پیگیری قانونی محروم بودند. چه بسا برخی از مراکز داده خارجی به این مسئله واقف بوده، و به محض اطلاع از هویت ایرانی مشتری خود، بعضا مشکلاتی را برای ایشان ایجاد میکنند.

 

 خوشبختانه با ظهور دیتاسنترهای داخلی و مراکز داده قدرتمندی مانند مرکز داده هاست ایران ، اینک کلیه نیازهای متقاضیان داخلی در این حوزه تامین شده و ایشان از مزایای کامل یک دیتاسنتر مدرن با استانداردهای جهانی دارای امکان کنترل و نظارت مستقیم بر خدمات، پشتیبانی شبانه روزی، سرعت، امنیت بالاتر و کاهش هزینه‌ها بهره مند گردیده اند. با وجود دیتاسنتر داخلی و کاهش قابل توجه فواصل جغرافیایی میان کاربر و دیتاسنتر، مسیر حرکت بسته‌های شبکه ای در شبکه اینترنت کوتاه‌تر شده و از این رو، میزان تاخیر (پینگ) که یکی از مهمترین مسائل در ارتباطات شبکه های کامپیوتری است، به صورت چشمگیری برای کاربران ایرانی بهبود می یابد. این ویژگی سبب می شود تا سرعت و کیفیت تبادل اطلاعات در مقایسه با مراکز داده خارجی تا ۴ برابر بهبود یابد. در حال حاضر علاوه بر شرکتهای نوپا، هزاران سازمان، شرکت دولتی و خصوصی، بانکها، وزارتخانه ها، مراکز دانشگاهی و فرهنگی و غیره، از خدمات مراکز داده داخلی استفاده میکنند. بسیاری دیگر با هدف ارتقاء کیفی خدمات و خلق تجربه ای بهتر برای مشتریان خود و همچنین کاهش هزینه ها، با سرعتی روز افزون، در حال انتقال پایگاههای دادهای خود به داخل کشور هستند.

 

شما با مشارکت در طرح سرمایه گذاری هاست ایران که بر روی پلتفرم زرین کراود ایجاد گردیده است، علاوه بر دریافت سود ماهیانه به توسعه تجهیزات دیتاسنتر شامل سرور و کانفیگ‌های سخت افزاری مرتبط با سرویس ابری یک خدمت ارزشمند ایجاد خواهید کرد که در نهایت منجر به افزایش منابع، ظرفیت استفاده بیشتر کاربران و دسترسی‌ این خدمت به عموم جامعه خواهد شد.

 

  • تخمین سود سالیانه سرمایه گذاران: 36 درصد
  •  بازه های پرداخت سود علی الحساب : به صورت ماهیانه
  •  نحوه بازپرداخت اصل سرمایه: در انتهای دوره
  • به همراه ضمانت تعهد پرداخت از صندوق نوین


 

هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر به سرمایه گذاری در هاست ایران که درپلتفرم زرین کراود ایجاد گردیده است، بپیوندید: 

کلیک کنید

ثبت دیدگاه