مقیاس‌ پذیری و دسترس‌ پذیری در سراسر جهان

شبکه توزیع محتوای هاست ایران، با مشارکت فنی هاست ایران و ابردراک راه‌اندازی شد. سرویس CDN ابری هاست ایران، دارای نقاط مختلف ترافیکی (PoP Site) فعال و قدرتمند در نقاط مختلف ایران و جهان است و محتوای سایت شما را از نزدیک‌ترین دیتاسنتر با سریع‌ترین و امن‌ترین حالت ممکن، در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هدف اولیه‌ی این سیستم، صرفه‌جویی در زمان و بالا بردن سرعت پاسخ به درخواست کاربران است.

مزایای استفاده از شبکه توزیع محتوای هاست ایران

با ارسال اطلاعات از نزدیک‌ترین دیتاسنتر به کاربر، محتوای سایت با سرعت بیشتری بارگذاری خواهد شد و در نتیجه میزان رضایت کاربر افزایش خواهد یافت. این کار عملکرد وب‌سایت شما را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد و تأثیر مثبتی بر سئو سایت شما می‌گذارد.

با استفاده از امکان Cache و Minify کردن اطلاعات، مقدار داده‌هایی که سرور مبدأ باید ارائه دهد، کاهش‌یافته و در نتیجه هزینه‌های میزبانی وب برای صاحبان سایت‌ها کاهش می‌یابد.<

به لطف ماهیت توزیع شده محتوا، CDN می‌تواند ترافیک بیشتری را تحمل کند و در هنگام بروز اشکال در یک سرور، سایر سرورها، محتوا و اطلاعات درخواستی را در اختیار کاربران قرار دهند؛ بنابراین وب‌سایت شما همیشه در دسترس خواهد بود.

CDN، با ارتقای ایمنی در برابر حملات هکری مانند DDoS، رمزگذاری و یکپارچگی اطلاعات و استفاده از گواهی‌های TLS/SSL که احراز هویت با استاندارد بالا را تضمین خواهند کرد، امنیت وب‌سایت را افزایش می‌دهد.

پاسخگوی شما هستیم

تیم پشتیانی هاست ایران در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما است

پرسش های متداول

در این قسمت، پرتکرارترین پرسش‌های کاربران، پاسخ داده شده است. اگر پاسخ خود را نیافتید، تیم پشتیبانی هاست ایران به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست.

با ثبت‌نام در پنل، ورود اطلاعات و افزودن دامنه، می‌توانید از خدمات CDN استفاده نمایید.

بله. سرعت بالای تحویل محتوا با استفاده از CDN باعث بهبود عملکرد وب‌سایت خواهد شد و در نتیجه سایت شما می‌تواند رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کند..