طرح حمایت هاست ایران از کسب‌وکارهای نوپا

در طرح ایران نوآفرین؛ کلیه خدمات هاست ایران در ۶ ماه اول قرارداد تا سقف ۶ میلیون تومان به‌صورت رایگان و در ۶ ماهه دوم تا سقف ۶ میلیون تومان به‌صورت نیم‌بها محاسبه خواهد شد. این طرح از طریق سامانه مشترک هاست ایران و سازمان فناوری اطلاعات، برای حداکثر ۴۰۰ شرکت مورد تایید طرح ایران نوآفرین، راه‌اندازی می‌شود. برای استفاده از خدمات در هاست ایران، لازم است ابتدا در سامانه ایران نوآفرین ثبت نام کنید یا در صورت داشتن کد، وارد شوید

شرایط دریافت کد نوآفرین چیست؟

دریافت کد ایران نوآفرین، برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی امکان‌پذیر است و هر تیمی در هر مرحله‌ای از رشد (حتی پیش از ثبت حقوقی) می‌تواند از اعتبار ۹ میلیون تومانی استفاده نماید.

ثبت نام در ایران نوآفرین
طرح حمایت هاست ایران از کسب‌وکارهای نوپا

در صورتی که شرکت معرفی شده توسط سازمان، سرویس فعالی در هاست ایران داشته باشد، امکان استفاده از این طرح برای تمدید سرویس‌های فعلی امکان‌پذیر خواهد بود.

سامانه ایران نوآفرین

سامانه ملی ایران نوآفرین سامانه‌ای جامع در حوزه نوآفرینی کشور است تا امکان رشد و شکوفایی در این حوزه را از طریق تسهیل دسترسی به اطلاعات و امکانات موردنیاز ذینفعان اصلی این حوزه و یکپارچه‌سازی آن‌ها، فراهم آورد. ایران نوآفرین یک طرح پیشرو، نوآورانه و حمایتی است که توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران شروع شده و از استارت‌آپ‌ها، تیم‌ها، افراد و کسب‌وکارهایی که در جهت نوآوری و کارآفرینی مشغول به فعالیت هستند پشتیبانی می‌کند.

سامانه ایران نوآفرین
بوم واره چیست؟

بوم واره چیست؟

بوم‌واره نام طرحی است که در آن تلاش شده تا توشه راه برای پیمودن مسیر توسعه ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر در اختیار کسب‌وکارها قرار گیرد. شما با ثبت در طرح بوم واره می‌توانید بخشی از هزینه‌های شروع مسیر کسب‌وکار خودتان را کاهش داده تا توان و انرژی بیشتر بروی مسیر توسعه و رشد کسب‌و‌کارتان تمرکز کنید. در بستر طرح بوم واره شما می‌توانید طی یک سال تا سقف ۹ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید و هزینه‌های زیر ساختی خود را کاهش داده و عضو خانواده ۶۰ هزار نفری هاست ایران شوید.

شرایط اعتباردهی هاست ایران به شرکت‌کنندگان در طرح ایران نوآفرین

در این طرح شما میتوانید طبق سهمیه بندی زیر از اعتبار طرح بوم‌واره خود جهت استفاده از خدمات زیرساختی هاست ایران استفاده نمایید

سامانه ایران نوآفرین

متقاضیان برای استفاده از این خدمات می‌بایست با مراجعه به سامانه ایران نوآفرین .نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند