هاست ایران | منو

بلاگ هاست‌ایران

هاست رایگان شد!
6 ماه پیش اطلاعیه

هاست رایگان شد!

اگر همیشه به فکر راه اندازی یک وبسایت شخصی بوده اید، دیگر بهانه ای برای به تاخیر انداختن این کار ندارید! 

هاست رایگان یکی از جذاب‌ترین سرویس‌های میزبانی وب برای کاربران تازه‌کار یا کسانی است که می‌خواهند یک سایت برای نمایش اطلاعات شخصی خودشان مانند رزومه داشته باشند. برای استفاده از این  سرویس نیازی به پرداخت هزینه نیست و به راحتی می‌توانید تنها با داشتن یک نام دامنه بین‌المللی یا داخلی همین امروز وب‌سایت خودتان را راه‌اندازی کنید.

هاست ایران به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه خدمات میزبانی وب در ایران، خدمات‌ هاست رایگان را با ویژگی‌های منحصر به فردی ارائه می‌کند. با وجود این ویژگی‌ها می‌توانید هر وب‌سایتی را روی‌ هاست رایگان‌ هاست ایران میزبانی کنید و از سرعت بالای وب‌سایتتان موقع بارگذاری لذت ببرید.

 ویژگی‌های هاست رایگان‌هاست ایران

امکان استفاده از دامنه دلخواه

هاست رایگان‌ هاست ایران این امکان را به کاربران می‌دهد که نام دامنه خودشان را به این سرویس میزبانی متصل کنند؛ بنابراین کاربرانی که از سرویس‌  هاست رایگان‌ هاست ایران استفاده می‌کنند می‌توانند با همان نام دامنه‌ای که دارند وب‌سایتشان را میزبانی کرده و نگرانی از بابت تغییر نام دامنه خودشان به آدرس‌های ساب دامین شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی وب‌ نخواهند داشت.

همچنین برای کاربرانی که قصد خرید دامین ندارند، امکان استفاده از ساب دامنه های مخصوص فراهم شده است و برای انتخاب دامنه بصورت کامل حق انتخاب برای کاربر در نظر گرفته شده است.

سایت ساز رایگان
با دریافت هاست رایگان، سایت ساز رایگان هم برای شما فعال می‌شود. وب‌سایت تان را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی بر روی فضای هاست ابری رایگان می توانید به راحتی ایجاد کنید. 

تخصیص مناسب منابع

اگر برای امتحان کردن یک قالب آماده نیاز به هاست رایگان دارید، یا اطلاعاتی که قصد دارید روی وب‌سایتتان قرار دهید کم هستند و حجم آن‌ها محدود است، منابعی که در هاست رایگان‌ هاست ایران در اختیارتان قرار می‌گیرد برای این کار کافی خواهد بود.

به عنوان مثال برای راه اندازی وب سایت های شخصی که نیاز به حجم زیادی ندارند، می توانید بدون دغدغه از هاست رایگان استفاده نموده و وب سایت خود را راه اندازی کنید.

امکان ارتقا هاست رایگان

از دیگر ویژگی‌های هاست رایگان‌ِ هاست ایران می‌توان به این موضوع اشاره کرد که کاربران به راحتی می‌توانند هاست خودشان را به هاست‌های دیگر مانند هاست وردپرسی، هاست لینوکسی و... ارتقاء دهند. 

امکان ساخت ایمیل شرکتی بر روی ایمیل کاربر

یکی از ویژگی های مهم هاست رایگانِ هاست ایران ، امکان داشتن ایمیل شرکتی با نام و نشانی دامنه شما می باشد ، این امکان باعث می شود که شما ارتباط بهتری با کاربران سایت خود داشته باشید.

جهت سفارش‌ هاست وردپرسی، هاست ابری، هاست دانلود، هاست رایگان و خرید دامنه‌های بین‌المللی و داخلی می‌توانید با مشاورین‌ هاست ایران در ارتباط باشید؛ و در کمترین زمان ممکن فعالیت خودتان را در دنیای آنلاین شروع کنید.

هاست رایگان یکی از محصولات جدید هاست ایران است که برای کاربرانی که می‌خواهند بدون پرداخت هزینه فعالیت خودشان را در دنیای اینترنت شروع کنند راه‌اندازی شده است. این‌ هاست قابلیت ارتقاء منابع و تغییر به هاست وردپرسی و... را دارد و کاربران می‌توانند دامنه‌های شخصی خودشان را به آن متصل کنند.

برای استفاده و دریافت سرویس می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

https://hostiran.net/host/free

ثبت دیدگاه