هاست ایران | منو

بلاگ هاست‌ایران

نصب و خرید لایسنس ساعتی برای اولین بار در ایران
6 ماه پیش اطلاعیه

نصب و خرید لایسنس ساعتی برای اولین بار در ایران

تا به امروز نصب سی پنل و پلسک علاوه بر زمان بر بودن، هزینه های زیادی به کسب و کارها متحمل می کرد، اما اکنون صاحبین کسب و کارها می توانند با یک کلیک و بدون دغدغه لایسنس خود را فعال کرده و استفاده نمایند. علاوه بر آن نصب برنامه ها و نرم افزار های مختلف روی سرور (مانند داکر، گیت و … ) به ساده ترین حالت ممکن درآمده و تنها با چند کلیک می توانید این موارد را بصورت رایگان روی سرور ابری خود داشته باشند.

برای اولین بار در بازارچه ابری هاست ایران امکانات بی نظیری آماده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. کاربران سرویس ابری می توانند با استفاده از این امکانات علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، بیش از پیش به فکر گسترش کسب و کار خود باشند.

در نظر داشته باشید سرورهایی که در بازارچه ابری ارائه می شود مانند تمام سرورهای ابری هاست ایران در بستر ابر واقعی ارائه شده و تمامی امکانات سرور ابری (مانند امکان ارتقا منابع بصورت لحظه ای) را دارا است.

امکانات بی نظیر بازارچه ابری هاست ایران : 

نصب و فعال سازی لایسنس با چند کلیک

نصب، تنظیم و راه اندازی سی پنل همیشه کاری دشوار، پرهزینه و زمانبر بوده است. اغلب افراد برای ساختن یک کنترل پنل حرفه‌ای باید دانش فنی لازم در این زمینه کسب کنند؛ اما اکنون با امکاناتی که در بازارچه ابری هاست ایران مهیا شده است، کاربران سرویس ابری میتوانند با چند کلیک سی پنل، پلسک و … را در اختیار داشته باشند.

امکان دریافت لایسنس بصورت ساعتی

برای دریافت لاینسس‌های متنوع امکان پرداخت به صورت ساعتی برای اولین بار فراهم شده است. به عنوان مثال می‌توانید هزینه لایسنس کنترل پنل های پلسک و سی پنل را با چند کلیک بصورت ساعتی پرداخت کنید.

مدیریت هزینه ها با کمک بازارچه ابری هاست ایران

با استفاده از سرویس‌های این بازارچه می‌توانید هزینه‌های خودتان برای میزبانی وب را بهتر مدیریت کنید. برای مثال در گذشته اگر کاربری یک سرور ساعتی با کنترل پنل سی پنل خریداری می کرد می بایست هزینه لایسنس را به صورت ماهانه پرداخت می کرد، اما اکنون این قابلیت فراهم شده که حتی هزینه لایسنس را به میزان استفاده (حتی ساعتی) هم پرداخت نماید.

نصب  و فعال سازی روتر با یک کلیک

استفاده از روترهای نرم افزاری نیاز به یک سرور ابری دارد. نصب روتر هایی مانند میکروتیک روی سرور چالش های خاص خود را دارد و این مورد می تواند برای کاربران دغدغه های زیادی را به وجود آورد. اما جای نگرانی نیست!

در بازارچه ابری هاست ایران علاوه بر تمام امکانات ذکر شده امکان نصب روتر میکروتیک با یک کلیک و بصورت رایگان (حتی در سرویس ابری ایران) از طریق بازارچه ابری هاست ایران در اختیار کاربران قرار گرفته است. 

امکان نصب نرم افزارهای گوناگون

تمام موارد فنی مورد نیاز برای راه‌اندازی این سرویس‌ها توسط تیم فنی‌ هاست ایران انجام شده، تا کاربران بدون نیاز به صرف زمان و هزینه جهت نصب و راه اندازی بتوانند از نرم‌افزارهای متنوع مانند Microsoft SQL Server و Splunk و Docker و …..  استفاده کنند.

 

برای استفاده و دریافت سرویس می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

https://hostiran.net/cloud/vps

ثبت دیدگاه