هاست ایران | منو

بلاگ هاست‌ایران

اطلاعیه تعطیلات نوروزی 1402 هاست ایران
9 ماه پیش اطلاعیه 4.8

اطلاعیه تعطیلات نوروزی 1402 هاست ایران

عید باستانی نوروز پیشاپیش بر شما میمون و مبارک باد، امیدواریم سالی پر از شادکامی و پیروزی را در کنار هم تجربه کنیم.

جهت برنامه‌ریزی بهتر برای سرویس‌دهی هاست ایران در روزهای پر تکاپوی انتهایی اسفندماه و روزهای فرخنده‌ی عید نوروز، برخی از فرآیندها و روزهای کاری دستخوش تغییر خواهند شد که بدینوسیله به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم:

•  با توجه به شلوغی‌های انتهای سال و همچنین حساسیت نگهداری از دیتاسنتر و سرویس‌ها در ایام عید نوروز، ورود و خروج اشخاص و تجهیزات سرورهای اختصاصی و کولوکیشن تا پایان ساعت اداری 24 اسفند مجاز است، پس از این تاریخ تا 5 فروردین  1402 ورود و خروج به دیتاسنتر هاست ایران امکان پذیر نخواهد بود.

•  خواهشمندیم تمامی صورتحساب‌های خرید و تمدید خود را تا پایان ساعت اداری روز 24 اسفند  پرداخت نمایید تا در روند ثبت و تحویل سفارشات خللی ایجاد نگردد. هاست ایران مسئولیتی در قبال بروز مشکلات احتمالی در فرآیند خرید و تمدید سفارش‌هایی که پس از این تاریخ انجام میگردد، نخواهد داشت.

. با توجه به اتمام سال مالی از تاریخ 24 اسفند الی 15 فروردین 1402، امکان بررسی و عودت وجه میسر نمی‌باشد.

•  مجموعه‌ی هاست ایران در تاریخ 29 اسفند 1401 و 1 و 13 فروردین  1402 به طور کامل تعطیل می‌باشد و در این دو روز هیچگونه تیکت و یا تماس تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.(این موضوع در خصوص تمامی دپارتمان های هاست ایران صدق میکند حتی تیم‌های پشتیبانی و امور مشتریان) لذا تمامی درخواست‌های خود را از طریق تیکت اعلام نمایید تا از تاریخ 2 فروردین 1402 به ترتیب الویت زمانی به آنها پاسخ داده شود. لازم به ذکر است که از تاریخ 2 فروردین، دپارتمان پشتیبانی فنی مطابق روال گذشته پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

•  سایر دپارتمان‌های هاست ایران از 5 فروردین 1402 فعالیت سال جدید خود را آغاز خواهند کرد.

لحظاتتان سرشار از شادی.

ثبت دیدگاه