هاست ایران | منو

بلاگ هاست‌ایران

اطلاعیه افزایش تعرفه خدمات
3 سال پیش اطلاعیه

تا امروز بیش از ۶۳ هزار مشتری دوست‌داشتنی به هاست ایران اعتماد کرده‌اند که این موضوع باعث افتخار ماست و همواره از لطف و همراهی شما عزیزان در طی ۱۶ سال فعالیت مجموعه هاست ایران بسیار سپاسگزار و خرسندیم و شما عزیزان را سرمایه اصلی هاست‌ایران می‎‌دانیم. در دوران بیماری کرونا و در شرایط دشوار پیش‌آمده برای کسب‌وکارها و مردم عزیز کشورمان و با وجود افزایش هزینه‌های نیروی انسانی، تجهیزات و شرایط تحریمی کشور که باعث ایجاد مشکلات متعددی برای کسب‌وکارهای داخل ایران می‌شود، همچنان با حفظ کیفیت، نرخ‌ها را ثابت نگه داشته و حداکثر تلاش خود را در جهت حمایت از کاربران و ارائه خدمات مناسب به کار گرفتیم.

پس چرا قیمت‌ها افزایش داشته؟

مسلم است که ارائه خدمات جهانی؛ از جمله ثبت دامنه‌های بین‌المللی، لایسنس و هزینه‌ دیتاسنترهای خارج از کشور، نیاز به پرداخت هزینه‌های دلاری دارد. بر همین اساس؛ به اطلاع کاربران گرامی می‌رسانیم، پس از ثبات یک‌ساله تعرفه‌ خدمات میزبانی وب در مجموعه هاست‌ایران و با توجه به افزایش نرخ ارز از ۱۲ هزار تومان به حدود ۲۲ هزار تومان در طی ۲ ماه، ناگزیر شدیم که تغییراتی در قیمت‌ها اعمال کنیم. می‌توانید تعرفه‌های جدید ثبت دامنه و خدمات میزبانی وب را در وب‌سایت هاست‌ایران مشاهده نمایید.

پیشنهاد جدید!

نظر به پیشنهاد و استقبال شما کاربران گرامی برای استفاده از سرویس‌های ماهانه، از این پس می‌توانید سرویس‌های هاست اشتراکی را در دوره‌های ۶ ماهه و ۳ ماهه خریداری و تمدید نمایید. جهت دریافت مشاوره می‌توانید با بخش فروش واحد میزبانی وب و دامنه با ایمیل sales.at.Hostiran.net و شماره ۰۲۱۲۸۳۱۱ تماس حاصل فرمایید.

ثبت دیدگاه