هاست ایران | منو

بلاگ هاست‌ایران

خبرهای تازه از سرور مجازی ابری هاست ایران!
2 سال پیش اخبار 5

کاربرای عزیز هاست ایران سلام

امیدواریم که تو سال جدید حالتون خوب باشه.

امروز برای شما که از سرور مجازی استفاده می‌کنید یه خبر داریم.

ما طی ۲۰ سال سابقه فعالیتمون تو هاست ایران؛ همواره سعی کردیم سرویس هایی ارائه کنیم که بالاترین کیفیت و کمترین هزینه برای شما کاربرای عزیز رو داشته باشه تا بتونیم مشتری مداری رو سرلوحه تمامی فعالیت هامون قرار بدیم و علاوه بر اون، تو این شرایط سخت، به رشد همدیگه کمک کنیم. همونطور که مطلع هستید،‌ طی دو سال گذشته، تمامی سرورهای مجازی(VPS) روی زیرساخت ابری قرار گرفتند و بر اساس سیاست و ارزش­های هاست ایران، باوجود تورم سرسام‌آور و افزایش هزینه‌ها، هیچگونه افزایش قیمتی برای این سرویس در نظر گرفته نشد و در حال حاضر هم این سرورها با قیمت های دو سال قبل در حال ارائه هستند؛ ولی با توجه به شرایط فعلی، ادامه مسیر ما با قیمت‌های قبلی ممکن نیست و برای حفظ کیفیت، ناچار به افزایش قیمت هستیم. بر همین اساس؛ از این پس، خدمات سرور مجازی، با تعرفه‌های جدید محاسبه میشه. این تغییرات از تاریخ 1 اردیبهشت 1401 اعمال خواهد شد.

انتخاب نوع زیرساخت، حق مسلم شماست!

از حالا شما می‌تونید کلاستر و استوریج خودتون رو از بین کلاستر اقتصادی و سازمانی و استوریج هیبرید و SSD بر اساس نیازتون، تغییر بدید.

برای این کار باید در حساب کاربری خودتون لاگین و از منوی سمت راست، روی گزینه «سرویس ابری» کلیک کنید.

در تب بالا، بر روی «سرورهای ابری من» کلیک کنید.


در صفحه باز شده، سرور ابری مورد نظرتون رو انتخاب کنید. در پایین صفحه جدید و در بخش «دسترسی‌ها»، «روی جابه‌جایی زیرساخت» کلیک کنید.


در صفحه باز شده می‌تونید نوع کلاستر و استوریج مورد نظرتون رو انتخاب و بر روی دکمه ذخیره در پایین صفحه کلیک کنید.

ثبت دیدگاه