هاست ایران | منو

بلاگ هاست‌ایران

بیانیه شروع همکاری هاست ایران و اَبرِدراک
2 سال پیش اخبار 1

با افتخار شروع همکاری خود را با یکی از قوی‌ترین شبکه‌های توزیع محتوا و شرکت‌های ارائه‌دهنده زیرساخت ابری اعلام می‌کنیم.

نگرش خلق ارزش برای مشتریان، باعث شده تا همواره بکوشیم با نوآوری و تعریف سرویس‌های جدید، سطح کیفی و گستره خدمات خود را به صورت مستمر افزایش دهیم. در طی سالیان گذشته، افتخار ارائه ۶۵۰ هزار سرویس، به بیش از ۷۰ هزار شخصیت حقیقی و حقوقی را داشته‌ایم؛ اما پیشرفت بستر تکنولوژی، ما را بر آن داشته که همچنان از طریق تعریف خدمات جدیدتر، به دنبال تکمیل زنجیره خلق ارزش باشیم. در راستای همین سیاست،‌ با مجموعه دانش‌بنیان اَبرِدِراک، به عنوان یکی از پیشتازان کیفی در بحث ارائه خدمات ابری، شروع به همکاری نموده‌ایم.

چرا اَبرِ دِراک

شرکت دانش بنیان اَبرِ دِراک، طی ۴ سال گذشته توانسته است با جمع‌آوری یکی از متخصص‌ترین تیم‌های ایران در حوزه ارائه خدمات زیرساختی، سطح بالاتری از سرویس‌دهی ابری در بازار ایران تعریف کند و خدماتی هم تراز رقبای بزرگ بین‌المللی ارائه دهد.

مزایای همکاری هاست ایران و ابردراک برای کاربران فعلی

ما با شروع این همکاری، روند استفاده از خدمات اَبرِدِراک را برای کاربران هاست ایران بسیار ساده نموده‌ایم و عملاً بلافاصله پس از عملیاتی شدن این همکاری، تمام مشترکین فعلی و آینده هاست ایران، به خدمات ابری شرکت اَبرِدِراک دسترسی خواهند داشت و از مزایای سرویس‌های اَبرِ دِراک بر روی سرویس‌های فعلی خود برخوردار می‌گردند.

منتظر خبرهای کامل‌تر در این باره باشید.

ثبت دیدگاه